Merhaba, RuesForum Hoşgeldiniz

Kayıt olarak Topluluğun bir parçası olabilir, tüm yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.!.

You can send an e-mail for communication to contact@rues.info !.

Kayıt Ol! Send Maıl!

Ömür Boyu Bedava Sanal Sunucu - Oracle Cloud Free Tier

Reklam Alanı with Bitmedia

atabercoin

EskiToprak
Selam hocam, elinize sağlık. Benim bir sorum var. Bu işlem de kurulan öreneğin kullanıcı adı sizde opc diye geçiyor benim kurduğumda ubuntu bunun nedeni seçilen imaj türünden dolayı galiba (ben kurarken Canonical Ubuntu 20.04 seçtim) ben bu adımları kendim için yaptığımda putty ile bağlanmada başarılı olamıyorum. Acaba bu yüzden olabilir mi? Ya da örneği oluşturduktan sonra yaptığım için mi olmuyor. Bir de galiba en önemlisi örneği oluşturduktan sonra bağyantı atayamıyor muyuz?
Hiç Canonical Ubuntu kurmadığım için fazla yardımcı olamayacağım. Ama siz benim gösterdiğim gibi imajı seçip bir ubuntu kurun eğer kurabilirseniz hem aralarındaki farkı görebilir hemde antreman yapmış olursunuz. Kolay gelsin.

perfectionist25

#Testnet
Merhaba,
"

İşlem gerçekleştirilirken hata oluştu​

Kaydınızı tamamlayamıyoruz. Genel kayıt hatalarının nedenleri şunlardır: (a) Ön ödemeli kartlar kullanmak. Oracle yalnızca kredi kartı ve ATM kartlarını kabul eder (b) Bilerek ya da bilmeden konumunu veya kimliğini gizlemek (c) Eksik veya hatalı hesap detayları girmek. Bu sizin için geçerliyse lütfen yeniden deneyin. Aksi halde, Oracle Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin." böyle bir hata alıyorum. Ne yapmalıyım?

atabercoin

EskiToprak
Öncelikle hangi bankanın kredi kartını kullanıyorsunuz. Kullandığınız kart sanal kart olmamalı. Girmiş olduğunuz adres ve kimlik bilgileri karttaki bilgilerle aynı olsun. Eğer farklı isim veya farklı adres olursa yanıltıcı bilgi kabul edilebiliyor. Bu ilk başvurunuz mu yoksa daha öncede kayıt olmuşmuydunuz. Bir şekilde banlanmış olabilirsiniz. Benim gibi mesela . Şu an sizin aldığınız hatayı banada veriyor. Fakat ne yaparsam yapayım bir çok kredi kartı denedim hiçbiri ile kayıt olamadım. Bu konuda Oracle Müşteri Hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Belkide bedava hizmet olduğu içindir. Umarım kaydınızı tamamlarsınız. Birde eğer kaydınızı yaparsanız buraya nasıl tamamladığınızı yazarsanız memnun olurum.

perfectionist25

#Testnet
Farklı kredi kartları (sanal değil) denememe rağmen hep aynı mesajı aldım. Adresimi doğru giriyorum. Ancak hiçbir şey değişmedi.

atabercoin

EskiToprak
Adresiniz doğru olabilir fakat kredi katındaki adresinizle birebir aynımı mesala kredi kartına caddesi yazmışınızdır buraya kısaltması olan cad. yazarsanız birebir tutmaya bilir. Bence banka hesabınıza girip oradaki adresinizi kopyalayıp kayıt olurken bunu yapıştırın. Birde kayıt olurken kullandığınız isim kredi kartın üzerindeki isimle aynı olmalı.

brkntshn

EskiToprak
6 ay kadar evvel üye olmuştum minima kurmuştum node güncellemek için oracle girdim ortada sunucu yok hangi menüyü açarsam yetkiniz yokdiyor. supportta yardımcı olmuyor. sanırım uzun süre girilmeyen hesapları pasife alıyorlar. olan hesap da gitti

AshenOne

#Testnet
İşin kötüsü bir daha tekrar hesap açamıyorsunuz.
Merhaba hocam paylaşım için teşekkürler öncelikle. Ben bugün kayıt olmaya çalıştım ama ne yaptıysam kredi kartımı kabul etmedi. Bunun için ne yapabilirim? Doğrulama için gerekli 1 euro tutarında ödemeyi bile çekiyor karttan ama kartı kabul etmiyor. Sanal kart değil. Adresi direkt dekonttan aldım öyle yazdım. İki kere ülke soruyor acaba oradan mı sıkıntı yaşatıyor. İlkini Türkiye seçiyorum ikinci ikametgah olanı Türkiye olmadığı için Almanya seçiyorum ama yine de kabul etmiyor.

atabercoin

EskiToprak
Merhaba hocam paylaşım için teşekkürler öncelikle. Ben bugün kayıt olmaya çalıştım ama ne yaptıysam kredi kartımı kabul etmedi. Bunun için ne yapabilirim? Doğrulama için gerekli 1 euro tutarında ödemeyi bile çekiyor karttan ama kartı kabul etmiyor. Sanal kart değil. Adresi direkt dekonttan aldım öyle yazdım. İki kere ülke soruyor acaba oradan mı sıkıntı yaşatıyor. İlkini Türkiye seçiyorum ikinci ikametgah olanı Türkiye olmadığı için Almanya seçiyorum ama yine de kabul etmiyor.
Başka Kredi Kartlarını denemekten başka çareniz yok gibi gözüküyor. Umarım bir tanesini kabul ederler...

Sanırım yeni kullanıcılar için artık free vermiyorlar ne yapsam hesabı oluşturamadım. Oluşturabilen varsa lütfen haber versin :)