Merhaba, RuesForum Hoşgeldiniz

Kayıt olarak Topluluğun bir parçası olabilir, tüm yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.!.

You can send an e-mail for communication to contact@rues.info !.

Kayıt Ol! Send Maıl!

Sportspredict.io / Nft tahmin platformu

Reklam Alanı with Bitmedia

coinacci

EskiToprak
Katılım
22 Nis 2022
Mesajlar
8
Ve beklenen an geldi... kripto dünyasının en eğlenceli, en dinamik nft tahmin marketi olan Sportspredict yayında. Sportspredict kapılarını 2022 Katar Dünya Kupası ile açtı.

https://sportspredict.io/

Markette 2022 Katar Dünya Kupası'na katılan 32 takımın nft si yer alacak. Her bir takım için supply 2000 adet ile sınırlı olacak. Gaz ücretinin düşük olması sebebiyle Polygon üzerinde inşa edilen markette her bir NFT 10 $MATIC ile satışa çıkacak.

Her takım için satışı gerçekleşen NFT sayısı her 100 NFT de 1 $MATIC artış gösterecek. Böylece erkenden favori takımların #nft lerini almak katılımcılara avantaj sağlayacak. Satışlar cüzdan başına her takım için 10 adet NFT ile sınırlandırılmış durumda.

Nft mintleme süreci 3 Aralık 2022 02:00 AM UTC ye kadar devam edecek sonrasında mintleme işlemi yapılamayacak. Sonrasında sadece Opensea üzerinde ikincil marketten alım satım işlemi gerçekleşebilecek.

600x200.jfif.jpg

Opensea üzerinde yapılacak her satıştan %5 Creator Fee kesilecek ve bu kesilen miktar günlük olarak ödül havuzuna eklenecek.

Ödül dağıtımları turnuvanın bittiği günün ertesi günü olan 19 Aralık 12:00 PM UTC de başlayacak olup herkes ödüllerini alana kadar devam edecektir. Tüm detaylar whitepaper üzerinde de yer alıyor.

https://whitepaper.sportspredict.io/

Hem blockchain e inananlar, hem kripto ya yatırım yapanlar hem de bir yandan futbol severleri bir araya getirecek Sportspredict den nft nizi mintleyerek siz de bu eğlence dünyasına dahil olabilirsiniz. Gelin futbol ateşini birlikte yakalım 🔥⚽

-s5u63r.jpg
 

coinacci

EskiToprak
Katılım
22 Nis 2022
Mesajlar
8
Herkese merhaba,

Çekiliş ile Sportspredict 'ten bir adet Japonya NFT 'si vereceğim. Katılım için aşağıdaki tweette olan adımları izleyebilirsiniz. Katılım fazla değil şansınız yüksek ;) Japonya gruptan bile çıksa pooldan ödül alacaksınız. Kaçırmayın derim.

Çekiliş için son 2 saat...

 
Üst