Merhaba, RuesForum Hoşgeldiniz

Kayıt olarak Topluluğun bir parçası olabilir, tüm yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.!.

You can send an e-mail for communication to contact@rues.info !.

Kayıt Ol! Send Maıl!

TimeBucks görev tamamlama ve görev verme

Reklam Alanı with Bitmedia

vevivo

EskiToprak
Merhabalar dostlarım ,şu sıralar girmiş olduğumuz projelerin çoğunluğunda önümüze çıkan dc görevlerinden 'dc arkadaş ekleme' olayıyla ilgili bir çözüm yolunu sizlerle paylaşmak istiyorum. bunu sadece dc takipçi kasmak değil, sizden istenilen görsel öğelerin veya yazının beğenilmesi (twitter,tiktok,vb)tarafınıza oy verilmesi gibi durumlarda da kullanabilirsiniz. işin ilginç yanı,sizde bu tür görevleri yaparak para kazanabilirsiniz ve kazandığınız meblağı btctürk hesabına aktarabilirsiniz. bunların hepsi tarafımca onaylanmıştır. şimdi geçelim bu uygulamaya ,uygulamanın adı timebucks,görev verme ve verilen görevi yerine getirerek ödül alma. şimdi ben bir konuyla ilgili örnek vererek görsel bir sunum hazırlayacağım,siz bunu ihtiyacınız olan şey ne ise ona göre yorumlarsınız. siteye bu linkle girerseniz sevinirim https://timebucks.com/?refID=221691021

Ekran Görüntüsü (650).png

yukarıda görmüş olduğunuz kategorilerden hangisini yapmak istiyorsanız ona göre seçiminizi yapıp aşağıda paylaştığım gibi ekliyorsunuz .Ekran Görüntüsü (651).png

biz burada örnek olarak teritori dc sinde takipçi kasacağız diyelim . seçeneklerden sosyal medya aboneliğini seçiyoruz .
Ekran Görüntüsü (652).png

alt kategoriye other yani diğer seçeneği işaretliyoruz nedense discord yok ama bu bir engel teşkil etmiyor,diğer sosyal ağları da görüyorsunuz seçenek çok fazla.

Ekran Görüntüsü (654).png burada kampanya başlığına kısa ve öz,link paylaşmadan ,aşağıda daha fazla ayrıntının paylaşıldığı talimatlar kısmına ithafen ,vermiş olduğum linke katıl ve bana hi de yazıyoruz .

Ekran Görüntüsü (655).png buralara dokunmasak olur,illa bir bölge seçecekseniz onu ayarlayabilirsiniz ama elini ovuşturarak bekleyen hintli,paki,tayvanlılar buna çok üzülür. tam bir görev adamlarıdır kendileri.

aşağıya doğru hangi işletim sistemi,hangi cihazlar gibi seçenekler var buraları atlıyorum ama ben dc takipçi kasacağım için bunların hiç önemi yok girebilirse sahra telsizi ile bile giriş yapıp benim görevimi yapabilir.
Ekran Görüntüsü (656).png şimdi burası biraz önemli ,bu onay süreci denilen kısım. adamlar görevi tamamlıyor ,bakıyor ki onaylama süreci 1 veya 4 gün. uzun geldiği için sayı düşebiliyor.eğer işiniz yoksa 4 saat i seçtim diyorum ve bu karşımızda ki kişi ,görevi tamamlamış verilen talimatları yerine getirmiş ve foto ile kanıt sunmuş diyelim,siz bu kanıtı 4 saat içinde onaylamanız gerekiyor. görevler tamamsa onaylıyorsunuz ,eksik olduysa reddedip sebebini söylüyorsunuz ,tekrar aynı kişi saçmalamaya devam ederse engelleyip geçiyorsunuz.

Ekran Görüntüsü (657).png şimdi geldik en civcivli yere ,talimatları yazdık ama hepsini değil daha açıklayıcı kısmı aşağıda gelecek birazdan. kabataslak bize sunulan min ve max fiyatı görüyorsunuz . yani ne olursa olsun 0.01 idealdir,ortalama 50 kişi dc ye gelse bu 50cent yani 9 tl yapıyor. ben para eklemek istemiyorum derseniz,verilen bir kaç görevi yapın havadan sermaye oluşturun ve bu gibi işlerde kullanın . evet buraya 0.01 yazdık ve burayı atlıyoruz .

Ekran Görüntüsü (658).png burada 2 kutucuğu dolduruyoruz . biri kampanya bütçesi ve diğeri günlük harcama limiti. 0.01 den 50 kişilik dc düşünmüştük ya, buraya 0.51 de yaabiliriz veya 0.50 . bu meblağa gelince otomatik duracaktır ,benim 1 yazmamda ki amaç,saçma sapan gönderiler oluyor ve gerçekten bu görevi yapacak adamlar dışarıda kalıyor.zaten siz onları reddedince para tekrar hesabınıza düşüyor. işi garantiye almak için 1 doları geçmesin dedim.

Ekran Görüntüsü (659).png kampanya gereksinimine ekranda yazılı bilgiyi verdim. buraya link yazılabiliyor.açık ve net olun yoksa saçma sapan kanıtlarla karşılaşıyorsunuz .
Ekran Görüntüsü (660).png kanıt gereksinimine de aynı şeyi yazdım gayet açık ve net :) bunu okuyan şunu anlayacak, linke tıkla,dc kanalına katıl ,giremeyecek tabi,diyecek ki benim bu adama hi demem lazım,onaylatacak hesabını ve size hi diyecek ,çekecek ekran görüntüsünü size atacak. görevle ilgili nasıl bir kanıt olması gerektiğini görsel olarak anlatmak istiyorsanız hemen altta dosya ekle var oraya istediğiniz görseli d ekleyebilirsiniz. önemli bir detay var , onay vermeden önce muhakkak çeviriyi kapatın yoksa uyarı veriyor. kabul edip gönderiyorsunuz ve onaylama süreci oluyor yaklaşık 20 dk . ondan sonra ilana çıkıyor. diyelim onaylandı nasıl kanıtlar geliyor,bunlara bir kaç örnek atacağım şimdi.
atamıyorum 10 dosya sınırı varmış,aşağıya ekleyeceğim.

bu aslında etik değil gibi duruyor ama günahı yapanın boynuna :))

vevivo

EskiToprak
Ekran Görüntüsü (661).png bakın bu arkadaş verilen görevleri yerine getirmiş ve bende onayladım ,parasını aldı.

Ekran Görüntüsü (662).png bu da bana sadece giriş ekranının fotosunu atmış onu ikaz ettim ve tekrarlarsa engelleyeceğim,görev yapacaklara mani oluyor çünkü,sonuçta kota var.